smenu.gif

Kontakty

Soubor s kontakty pro import do MS Outlooku

PEKLO II, s.r.o.
Rektorská 22
108 00 Praha 10

Tel: 274 781 676
Fax: 274 781 678


U Nikolajky 23
150 00 Praha 5
tel: 603 426 895

IČO: 27081036
DIČ: CZ27081036
Číslo účtu: 293814349/0800

Firma je zapsána u obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 94825

Kontakty

Tomáš Klouček - tomas@klo.cz - skype:tomas_kloucek
Jitka Kloučková - jitka@klo.cz - skype:jitka_klouckova
  
Alena Nádeníková - alena@klo.cz
Dana Rubešová - dana@klo.cz - skype:danarubesova
Eva Ridenourová - eva@klo.cz - skype:eva_ridenourova
Hana Turková - hankat@klo.cz - skype:hanka_turkova
Hana Maršáleková - hanka@klo.cz - skype:hanka.marsalek
Jana Králová - recepce@klo.cz - skype:jana_kralova2
Jitka Koutná - jitkak@klo.cz - skype:jitka.koutna1
Miroslava Šilhánová - mirka@klo.cz - skype:miroslava_silhanova
Helena Bolehovská - helena@klo.cz
Jitka Málková - jitkam@klo.cz - skype:jitamalkova
Magdaléna Průšová - magda@klo.cz
Miroslava Krejčová - miroslavak@klo.cz
Vlasta Bryndová - vlasta@klo.cz
Jiří Novák - servis výpočetní techniky - servis@klo.cz - skype:servis.
Ilona Červenková ilona@klo.cz skype:ilona_cervenkova
Ivana Chlupáčová ivachu@seznam.cz skype:ivachu1
Marta Borovičková marta@klo.cz skype:marta_borovickova
Marta Koudelová martak@klo.cz skype:marta_koudelova
Markéta Fuková marketa@klo.cz
Květoslava Herychová kvetoslava@klo.cz
Marcela Hipská marcela@klo.cz
Alena Melicharová alenam@klo.cz
Monika Petrášková monikap@klo.cz
Irena Pilíková irena@klo.cz
Kateřina Syrová katerina@klo.cz
Jitka Vávrová jitkav@klo.cz

MAPA REKTORSKÁ 22, PRAHA 10:


Parkování před domem - pohled na PEKLO z nebeských výšin...
Parkování před PEKLO II s.r.o.


MAPA U NIKOLAJKY 23, PRAHA 5:

MHD zastávka autobusu č.137 Santoška od metra Anděl - Na Knížecí nebo pěšky zhruba 700m.


TRASA AUTEM DO SÍDLA FIRMY Rektorská 22

Odkud pojedete?


TRASA AUTEM DO POBOČKY FIRMY U Nikolajky 23

Odkud pojedete?




Napište nám

Máte-li zájem o nezávaznou nabídku účetních služeb, napište nám počty jednotlivých dokladů s informací za jak dlouhé období to je (faktury přijaté a vydané, pokladní doklady a položky bankovních výpisů) a periodicitu plátcovství dph. Pokud máte zaměstnance, tak také počet zaměstnanců.

Zpráva

Pokud si žádáte odpověď
Příjmení prvního prezidenta Českoslovenka (Tomáš Garrigue ???????)
Vyplňte odpověď - spamová ochrana



Kontakt

Rektorská 22
108 00 Praha 10
tel: 274 781 676
gsm: 603 426 895

U Nikolajky 23
150 00 Praha 5
tel: 603 426 895




Napište nám »

S úsměvem


Ó daně, ó daně »

Vzor daňového dokladu »

Na úřadě »



Aktuality

Provozovna versus místo podnikání (sídlo)

13.2.2018
Podnikatel může mít jen jedno místo podnikání, ale více provozoven. Provozovna je prostor, kde se podniká, místo podnikání je místo, odkud ...

Novinky v daních pro rok 2018

29.1.2018
Paušální výdaje V roce 2018 se omezí paušální výdaje. Bude ale nyní možné odečíst si slevu na manželku a daňové zvýhodnění na dítě. Paušál...

Daňové přiznání 2017

26.1.2018
Co je dobré vědět, pokud budete podávat přiznání k dani z příjmu fyzických osobNepřipravte se o slevu na dani. Na základní slevu na dani má ...

Cestovní náhrady v roce 2018

8.1.2018
Od 1.1.2018 vzroste cena průměrné ceny PHM, stravného a základní sazby za jedno i dvoustopá vozidla. Tuzemské stravné Délka pracovní cesty...